Laboratoria Bruss: nowe placówki

0
319


Laboratoria Medyczne Bruss zapowiadają otwarcie na początku listopada 2017 roku nowych punktów pobrań. Placówki będą się mieściły w Rumii oraz w Bojanie –  w miejscowościach położonych w powiecie wejherowskim.

Punkt pobrań w Bojanie zlokalizowany będzie w budynku przychodni Ars Medica, przy ulicy Szkolnej 4. Placówka ta oferuje świadczenia w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, a także komercyjne konsultacje specjalistyczne (między innymi w zakresie urologii, kardiologii czy psychologii), leczenie stomatologiczne i diagnostykę.

Natomiast punkt pobrań w Rumii będzie się mieścił przy ulicy Dąbrowskiego 50, na parterze bloku mieszkalnego, gdzie działa między innymi apteka.

Obecnie Laboratoria Bruss posiadają 27 punktów pobrań, które działają na terenie Polski północnej, między innymi w Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Kościerzynie, Kwidzynie, Malborku, Prabutach, Pruszczu Gdańskim, Tczewie i Wejherowie.

Laboratoria Medyczne Bruss należą do Grupy Alab, która prowadzi ponad 180 punktów pobrań i 57 laboratoriów diagnostycznych na terenie całego kraju. W ofercie posiada ponad 1000 badań.