Laboratoria Bruss otwierają nowe placówki

0
923

Laboratoria Medyczne Bruss zapowiadają otwarcie we wrześniu 2016 roku nowych punktów pobrań. Placówki powstaną w Lęborku oraz w Gdańsku. W lipcu 2016 powstały nowe punkty pobrań sieci w Gdańsku Zaspie oraz w Gdyni Pogórze.

Nowa placówka w Gdańsku zlokalizowana jest przy Alei Jana Pwała II 3B, na osiedlu Awiator, jest to druga placówka sieci w tej dzielnicy. W Gdyni Pogórze punkt pobrań powstał przy ulicy Płk. Dąbka 338, w Centrum Medycznym Novena, w Galerii Szperk.

Punkt pobrań w Lęborku zostanie uruchomiony 5 września 2016 roku. Będzie się mieścił w przychodni dermatologiczno-wenerologicznej przy ulicy Armii Krajowej 32. Tego samego dnia czynny będzie nowy punkt pobrań w Gdańsku Morenie, przy ulicy Jaśkowa Dolina 132.

Laboratoria Bruss posiadają obecnie 24 punkty pobrań, które działają na terenie Polski północnej, między innymi w Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Kościerzynie, Kwidzynie, Malborku, Prabutach, Pruszczu Gdańskim, Tczewie i Wejherowie.

Laboratoria Medyczne Bruss należą do Grupy Alab, która prowadzi ponad 180 punktów pobrań i 57 laboratoriów diagnostycznych na terenie całego kraju. W ofercie posiada ponad 1000 badań .