Laser-Med planuje debiut na NewConnect

0
965

Spółka Laser-Med S.A. z Bydgoszczy złożyła wniosek o wprowadzenie akcji do obrotu na rynku NewConnect, prowadzonym jako Alternatywny System Obrotu przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.

Wniosek dotyczył złożenia 4.500.000 akcji na okaziciela serii A, 600.000 akcji na okaziciela serii B, 180.874 akcji na okaziciela serii C oraz  62.000 akcji na okaziciela serii D. Wartość nominalna wszystkich akcji wynosi 0,10 zł każda.

Laser-Med S.A. prowadzi w Bydgoszczy przy ulicy Jagiellońskiej 109/23 placówkę oferującą usługi w zakresie odmładzania skóry, zaawansowane technologicznie metody odchudzania i modelowania sylwetki, zabiegi laseroterapii. W ofercie centrum znajdują  się zabiegi dla pań (zabiegi na twarz, modelowanie sylwetki, zabiegi z dermatologii leczniczej i estetycznej, konsultacje chirurgiczne i dietetyczne), dla panów (zabiegi na twarz, modelowanie sylwetki), a także zabiegi kosmetyczne.

Spółka Laser-Med S.A. została zarejestrowana w maju 2011 roku. Zarząd firmy tworzą: Kamila Krieger (prezes zarządu) oraz Ewa Łączkowska (członek zarządu).