Laser-Med: pożyczki od akcjonariuszy

0
1021

Spółka Laser-Med S.A. zawarła umowy pożyczki ze swoimi akcjonariuszami. Środki uzyskane z tego źródła zostaną przeznaczone na zakup urządzeń do placówki prowadzonej przez Laser-Med. Wartość pożyczek wynosi 77 600 zł.

Termin spłaty pożyczek został określony na 31 sierpnia 2013 roku. Umowy zostały zawarte na warunkach rynkowych.

Zaciągnięcie pożyczek jest związane z realizacją długookresowej strategii spółki. Środki zostaną przede wszystkim przeznaczone na zakup nowoczesnych urządzeń pozwalających na świadczenie kolejnych usług dla klientów.

Laser-Med S.A. prowadzi w Bydgoszczy przy ulicy Jagiellońskiej placówkę oferującą usługi w zakresie odmładzania skóry, zaawansowane technologicznie metody odchudzania i modelowania sylwetki, zabiegi laseroterapii. W ofercie centrum znajdują  się zabiegi dla pań (zabiegi na twarz, modelowanie sylwetki, zabiegi z dermatologii leczniczej i estetycznej, konsultacje chirurgiczne i dietetyczne), dla panów (zabiegi na twarz, modelowanie sylwetki), a także zabiegi kosmetyczne. Zarząd firmy tworzą: Kamila Krieger (prezes zarządu) oraz Ewa Łączkowska (członek zarządu).

W roku 2012 spółka zanotowała przychody netto ze sprzedaży w wysokości 561 129 zł oraz wykazała stratę na poziomie 270 034 zł.  Spółka jest notowana na NewConnect od sierpnia 2012 roku.