Laser-Med: spadek przychodów spółki

0
834

Spółka Laser-Med zanotowała w IV kwartale 2012 roku przychody netto ze sprzedaży w wysokości 73 850 zł. W tym czasie spółka zanotowała też stratę w kwocie 138 0 64 zł. W roku 2011 w czwartym kwartale przychody spółki wynosiły 118 887 zł, a strata- 190 814 zł.

Na wynik finansowy za IV kwartał 2012 roku miały wpływ wydatki związane z funkcjonowaniem spółki, które wzrosły w porównaniu do analogicznego okresu roku poprzedniego w związku z dokonaniem szeregu drobnych inwestycji w zaplecze techniczne niezbędne do prowadzenia działalności gospodarczej. Spółka kontynuowała też działania promocyjne i marketingowe, służące zwiększeniu rozpoznawalności marki na rynku lokalnym, a także inwestowała w pracowników, realizując szkolenia z zakresu nowoczesnych technologii. Zakupiono preparaty długoterminowe wykorzystywane do zabiegów w dermatologii estetycznej. Nabyto również sprzęt do mezoterapii bezigłowej oraz manicure hybrydowego.

Spóła ma ambicje osiągnąć wiodącą pozycję na rynku chirurgii i medycyny estetycznej przede wszystkim poprzez utworzenie sieci placówek własnych. W związku z tym w czwartym kwartale 2012 roku dokonano przeglądu ofert najmu lokali, przeprowadzono także badanie potencjału na rozwój na terenie kraju.

Laser-Med S.A. działa od maja 2011 roku. Spółka prowadzi w Bydgoszczy przy ulicy Jagiellońskiej placówkę oferującą usługi w zakresie odmładzania skóry, zaawansowane technologicznie metody odchudzania i modelowania sylwetki, zabiegi laseroterapii. W ofercie centrum znajdują  się zabiegi dla pań (zabiegi na twarz, modelowanie sylwetki, zabiegi z dermatologii leczniczej i estetycznej, konsultacje chirurgiczne i dietetyczne), dla panów (zabiegi na twarz, modelowanie sylwetki), a także zabiegi kosmetyczne. Zarząd firmy tworzą: Kamila Krieger (prezes zarządu) oraz Ewa Łączkowska (członek zarządu).