Laser-Med: większy popyt na zabiegi medycyny estetycznej

0
200

Przychody spółki Laser-Med za I kwartał 2016 roku wyniosły 219.855 zł i były wyższe od przychodów osiągniętych w analogicznym okresie roku 2015, kiedy to wyniosły one 154 162 zł. Spółka odnotowała zwiększony popyt na usługi w zakresie medycyny estetycznej.

Zysk zanotowany w I kwartale roku 2016 był także większy zysk niż w tym samym okresie roku 2015 i wyniósł wysokości 24.459 zł. W I kwartale roku 2015 zysk spółki miał wartość 6 564 zł.

Spółka podkreśla, że na osiągnięte wyniki finansowe wpływ miał zwiększony popyt na oferowane usługi w zakresie medycyny estetycznej, głównie na zabiegi modelujące sylwetkę wykonywane przy pomocy metody laserowej.

Strategia Laser-Med zakłada rozszerzenie działalności w branży medycyny estetycznej. Spółka zakłada osiągnięcie wiodącej pozycji na rynku chirurgii medycyny estetycznej przede wszystkim poprzez utworzenie sieci placówek własnych.

Obecnie Laser-Med S.A. prowadzi w Bydgoszczy przy ulicy Jagiellońskiej placówkę oferującą usługi w zakresie odmładzania skóry, zaawansowane technologicznie metody odchudzania i modelowania sylwetki oraz zabiegi laseroterapii. W ofercie centrum znajdują  się zabiegi dla pań (zabiegi na twarz, modelowanie sylwetki, zabiegi z dermatologii leczniczej i estetycznej, konsultacje chirurgiczne i dietetyczne), dla panów (zabiegi na twarz, modelowanie sylwetki), a także zabiegi kosmetyczne.