Laser- Med: wzrost przychodów i zysk za III kwartały 2016

0
1012


Łączne przychody spółki Laser-Med za trzy kwartały 2016 roku wyniosły 606.942 zł i były wyższe od przychodów osiągniętych w analogicznym okresie roku poprzedniego. Jednocześnie w III kwartale roku 2016 odnotowano zysk, narastająco od początku 2016 roku w wysokości 17.206,06 zł.

Rok wcześniej spółka uzyskała przychody w wysokości 485 121 tys. zł oraz stratę w wysokości 72 061 zł. 

W III kwartałach 2016 roku firma kontynuowała działania promocyjne i marketingowe, służące zwiększeniu rozpoznawalności marki na rynku lokalnym, a także wykonywanych przez nią zabiegów, między innymi epilacji. Wzmożonym zainteresowaniem cieszyły się zabiegi modelujące sylwetkę. Spółka odnotowuje nieustanne zapotrzebowanie na tę usługę.

Laser-Med S.A. prowadzi w Bydgoszczy przy ulicy Jagiellońskiej placówkę oferującą usługi w zakresie odmładzania skóry, zaawansowane technologicznie metody odchudzania i modelowania sylwetki oraz zabiegi laseroterapii. W ofercie centrum znajdują  się zabiegi dla pań (zabiegi na twarz, modelowanie sylwetki, zabiegi z dermatologii leczniczej i estetycznej, konsultacje chirurgiczne i dietetyczne), dla panów (zabiegi na twarz, modelowanie sylwetki), a także zabiegi kosmetyczne.

Strategia Laser-Med zakłada rozszerzenie działalności w branży medycyny estetycznej. Spółka zakłada osiągnięcie wiodącej pozycji na rynku chirurgii i  medycyny estetycznej przede wszystkim poprzez utworzenie sieci placówek własnych.