Łask: NZOZ Zdrowie Życie rozwija działalność

0
986

Działający od kilku miesięcy NZOZ Nowe Życie w Łasku rozwija usługi specjalistyczne. Na razie wszystkie usługi w tej placówce są komercyjne. Właściciele planują staranie o kontrakt z NFZ na rok 2012.

NZOZ oferuje usługi w zakresie ambulatoryjnej opieki specjalistycznej. Można tutaj skorzystać z konsultacji lekarza ginekologa, urologa, z leczenia stomatologicznego, wykonać badania laboratoryjne (działa tu punkt pobrań firmy Synevo), wykonać badania diagnostyczne (spirometrię, echo serca, usg itd.). Dostępne są także zabiegi rehabilitacyjne. Między innymi na te zabiegi oraz na świadczenia w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej właściciele placówki chcą się starać na rok przyszły o kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia. Zakres oferowanych przez placówkę usług jest ciągle poszerzany. W planach jest otwieranie kolejnych poradni, między innymi okulistycznej.

NZOZ Nowe Życie mieści się przy ulicy Warszawskiej 65. Zajmuje 300 mkw pomieszczeń dzierżawionych od prywatnego właściciela. W budynku mieści się także całodobowa apteka. W planach jest dzierżawa kolejnych pomieszczeń (po zakończeniu rozbudowy obiektu) oraz rozwój usług, być może także w ramach chirurgii jednego dnia. Właścicielami placówki są Jarosław Sienkiewicz i Piotr Piotrowski.