Lecznica Certus: wyższe ceny konsultacji w porze nocnej

0
831


Prywatna Lecznica Certus z Poznania wprowadziła nowe ceny konsultacji internistycznych i chirurgicznych, udzielanych w porze nocnej (w godzinach od 22.00 do 6.00). Nowe ceny obowiązują od 24 lutego 2014 roku.

Nowe ceny wynoszą – 136 zł za konsultację internistyczną oraz chirurgiczną. W pozostałych godzinach ceny tych konsultacji wynoszą, tak jak dotychczas, 86 zł.

Ceny pozostałych konsultacji lekarskich w Lecznicy Certus wynoszą od 51 zł (tyle kosztuje opinia logopedyczna) do 221 zł (koszt badania psychologicznego dla kandydatów na sędziów, prokuratorów i kuratorów). Większość konsultacji kosztuje od 91 zł do 121 zł. 140 zł to koszt konsultacji kardiologa dziecięcego, 151 zł – koszt konsultacji psychiatrycznej.

Oprócz usług komercyjnych Certus oferuje także konsultacje finansowane przez NFZ.  Kontrakt  z Funduszem dotyczy podstawowej opieki zdrowotnej, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w zakresie ginekologii i położnictwa, laryngologii, neurologii, a także programów profilaktycznych. Poradnia chirurgii plastycznej Certusa jako jedyna poradnia w Wielkopolsce posiada kontrakt z NFZ na swoje usługi. Kontrakt dotyczy konsultacji i zabiegów udzielanych w przypadkach będących następstwem wady wrodzonej, urazu, choroby lub następstwem jej leczenia.

Certus posiada także kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia na leczenie szpitalne w zakresie urologii, chirurgii ogólnej, ginekologii, chirurgii plastycznej oraz ortopedii.