Lekarz Scanmed Multimedia wyróżniony w plebiscycie

0
1002

Doktor Rafał Rzeźniewski, pełniący funkcje kierownika POZ przy Akademii Górniczo- Hutniczej i Kierownika Medycyny Pracy w Scanmed Multimedis został wyróżniony w plebiscycie „Lekarz roku 2011″ w kategorii „Lekarz podstawowej opieki zdrowotnej”.

Do tytułu „Lekarz Roku 2011” w kategorii: lekarz podstawowej opieki zdrowotnej Czytelnicy Gazety Krakowskiej zgłosili 32 lekarzy, do kategorii lekarz specjalista – 37, a do kategorii lekarz dentysta – 23 oraz 29 przychodni.

– Wyróżnienie to cieszy tym bardziej, że jest oceną osób korzystających z naszych usług. Pacjenci Scanmed Multimedis po raz kolejny udowodnili, że ufają naszej firmie i doceniają wysoką jakość naszej opieki zdrowotnej – mówi Joanna Szyman, Prezes Scanmed Multimedis S.A.

Do VIII Plebiscytu na Lekarza i Przychodnię Roku Czytelnicy „Gazety Krakowskiej” zgłosili 92 lekarzy i 29 przychodni. Plebiscyt Lekarz i Przychodnia Roku organizowany jest na terenie Małopolski od 2004 roku. Pomysłodawcą oraz organizatorem całego przedsięwzięcia jest Agencja PR Image Line Communications wraz z Gazetą Krakowską i Okręgową Izbą Lekarską w Krakowie. W 2011 patronat honorowy przyjęli Jerzy Miller Wojewoda Małopolski, Marek Sowa Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Jacek Majchrowski Prezydent Miasta Krakowa.

Działalność Scanmed Multimedis jest doceniana i wyróżniana zarówno pod względem jakości świadczonych usług jak i aktywności biznesowej. Spółka została laureatem tegorocznego Międzynarodowego Konkursu „EuroCertyfikat” w kategorii „Certyfikat Dobrych Praktyk Obsługi i Usług” oraz wyróżniona tytułem „Gepard Biznesu 2010″. Ogólnopolska reprezentacja studentów uhonorowała działalność spółki na rzecz środowiska akademickiego nagrodą „ProStudent” w kategorii „PROdukt roku”. Scanmed Multimedis otrzymał także nominację do prestiżowego tytułu „Symbol 2011” w kategorii: Debiut Giełdowy, a prezes spółki – Joanna Szyman znalazła się w gronie 50 Najwybitniejszych Menedżerek w Polsce w rankingu Diademy Zarządzania oraz 50 najbardziej przedsiębiorczych kobiet w biznesie w rankingu Perły Polskiego Biznesu 2011.