Lekarzy Grupy Scanmed Multimedis wśród najlepszych

0
875

Dwójka lekarzy Grupy Scanmed Multimedis, została wyróżniona w opublikowanym w Gazecie Krakowskiej dodatku „100 lekarzy Małopolski”. Lista prezentuje sylwetki stu lekarzy z terenu Małopolski, którzy w opinii pacjentów najbardziej zasługują na to, by polecić ich rodzinie lub znajomym.

Wyróżnieni zostali lekarzy Grupy Scanmed: Lucyna Szerłomska-Łoś oraz Ryszard Mądry. Lucyna Szerłomska-Łoś jest lekarzem rodzinnym i przyjmuje w Poradni Lekarza Rodzinnego przy ul. Bochenka 12 w Krakowie. Pacjenci szczególnie doceniają jej zaangażowanie oraz indywidualne podejście. Jak napisano w Gazecie Krakowskiej „jeśli w przychodni Bochenka jest kolejka, to wiadomo, że w tym dniu przyjmuje Lucyna Szerłomska-Łoś”. Ryszard Mądry, pionier operacji laparoskopowych, jako pierwszy w Małopolsce zaczął usuwać pęcherzyk żółciowy przez pępek. Wieloletnie doświadczenie i tysiące przeprowadzonych operacji sprawia, że pacjenci mają do niego bezgraniczne zaufanie. Ryszard Mądry przyjmuje w Szpitalu św. Rafała w Krakowie.

Grupa Scanmed Multimedis jest od ponad 10 lat liderem w tworzeniu pełnoprofilowej prywatnej opieki medycznej w Polsce. W ramach Grupy, pacjentom świadczone są kompleksowe usługi medyczne – od konsultacji lekarskich, poprzez diagnostykę, badania analityczne, transporty medyczne i wizyty domowe, aż po leczenie szpitalne. Grupa świadczy usługi medyczne w największych miastach w Polsce – Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu, oferując usługi w ramach 22 wielospecjalistycznych centrów medycznych, sieci ponad 300 placówek partnerskich i pełnoprofilowego szpitala św. Rafała w Krakowie.