Łódź: Forum Menedżerów Służby Zdrowia

0
906


8 grudnia 2015 roku odbędzie się łódzka edycja Forum Menadżerów Służby Zdrowia. Podczas konferencji zostaną omówione tematy bezpośrednio związane z biznesową stroną prowadzenia działalności leczniczej– od pojedynczych gabinetów, poprzez szpitale do sieci placówek prywatnych.

W czasie trwania konferencji eksperci, na co dzień zajmujący się między innymi prawem i zarządzaniem w branży medycznej, podzielą się z uczestnikami Forum swoją wiedzą i doświadczeniami, które w przyszłości pomogą podjąć najkorzystniejsze decyzje biznesowe, przybliżą sposoby pozyskiwania finansów czy też zarządzania personelem oraz całą placówką medyczną.

Tematyka wydarzenia obejmie następujące zagadnienia: ochrona danych osobowych, zasady prowadzenia dokumentacji w wersji papierowej oraz elektronicznej, dotacje unijne, realizacja i kontrola umów z NFZ, dochodzenie należności z nadwykonań. jak pozyskać pacjentów i budować z nimi długotrwałe relacje, zgoda pacjenta na zabieg oraz konsekwencje prawne jej braku oraz nowe uprawnienia pielęgniarek i położnych.

Forum odbędzie się w Hotelu Grand przy ulicy Piotrkowskiej 72.

Spotkanie przeznaczone jest dla dyrektorów szpitali oraz przychodni, kadry zarządzającej prywatnymi centrami medycznymi oraz menedżerów placówek leczniczych.

Szczegółowe informacje są udostępniane po kontakcie telefonicznym 536-390-788 lub mailowym biuro@mcbkonferencje.pl, a także na stronie internetowej www.mcbkonferencje.pl.