Łódź: kontrakt na diagnostykę obrazową dla CM Medyceusz

0
579

Pracownia diagnostyczna działająca w przychodni Centrum Medycznego Medyceusz przy ulicy Limanowskiego w Łodzi zawarła umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia na badania w zakresie diagnostyki obrazowej.

Kontrakt dotyczy badań rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej.

Cały kontrakt placówki na świadczenia zawarty z łódzkim oddziałem NFZ ma wartość ponad 10 mln zł i dotyczy także ambulatoryjnej opieki specjalistyczne, endoskopii, rehabilitacji leczniczej, świadczeń pielęgnacyjnych i opiekuńczych, profilaktycznych programów zdrowotnych oraz leczenia szpitalnego w zakresie chirurgii ogólnej oraz ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

Centra medyczne Medyceusz działają także przy ulicach Spornej, Herlinga-Grudzińskiego oraz Syrenki. Przy ulicy Bazarowej działa szpital.

Czytaj także: Łódź: nowy oddział szpitala Medyceusz>>>

Przychodnie Medyceusz oferują podstawową opiekę zdrowotną, ambulatoryjną opiekę specjalistyczną, rehabilitację, medycynę pracy oraz diagnostykę. Świadczenia są zarówno komercyjne jak i finansowane w ramach NFZ.

Placówki prowadzi Centra Medyczne Medyceusz sp. z o.o. zarejestrowana w roku 2004 z siedzibą w Konstantynowie Łódzkim. Prezesem spółki jest Anna Kusak.