Łódź: Mak-Laser otworzy nową placówkę

0
890


Klinika Stomatologiczna Mak-Laser z Łodzi planuje otwarcie nowej placówki, która powstanie przy ulicy Tuwima 40. Placówka będzie oferowała szeroki zakres usług stomatologicznych. Usługi placówki będą wyłącznie komercyjne. Otwarcie jest planowane w kwietniu 2013 roku.

Nowa placówka będzie czwartą Kliniką Mak-Laser w Łodzi. Pozostałe trzy zlokalizowane są przy ulicach: Łososiowej 28/33, Cieszkowskiego 4 i Ossowskiego2.

Placówki oferują kompleksowe usługi w zakresie wszystkich dziedzin stomatologii – od stomatologii zachowawczej z endodoncją przez leczenie estetyczne wraz z wybielaniem po zabiegi chirurgiczne z implantoprotetyką włącznie. Mak-Laser posiada system znieczuleń komputerowych oraz współpracuje z lekarzem anestezjologiem dzięki czemu pacjenci mogą skorzystać z zbiegów w narkozie. Dzięki współpracy z laboratorium protetycznym przeprowadza rehabilitację narządu żucia przy użyciu koron, mostów, licówek oraz protez ruchomych.

Mak-Laser zajmuje się również leczeniem zaburzeń czynnościowych narządu żucia. Dzięki współpracy z lekarzem anestezjologiem, neurologiem oraz laryngologiem a także rehabilitantem – fizjoterapeutą oferuje kompleksowe leczenie tych dolegliwości.

Mak-Laser oferuje zarówno zabiegi komercyjne jak i finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Kontrakt placówki z NFZ na rok 2013 ma wartość 777 660 zł. Mak-Laser działa od 2008 roku. Prowadzony jest przez spółkę jawną P. Kaczmarkiewicz, B.Janas.