Łódź: nowa poradnia psychologiczna w placówce Blue Medica

0
788

Blue Medica otworzyła nową poradnię psychologiczną, która działa w przychodni przy ulicy Zgierskiej 249 w Łodzi. Poradnia oferuje konsultacje z psychologiem, psychoterapię indywidulaną oraz poradnictwo zawodowe. Usługi poradni są komercyjne.

Przychodnia Blue Medica przy ulicy Zgierskiej oferuje usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej, konsultacje specjalistów w ramach kontraktu z NFZ (neurolog) oraz konsultacje specjalistów w ramach wizyt prywatnych (w tym ortopedy, okulisty i alergologa).

Poza tym Blue Medica prowadzi w Łodzi na terenie Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki poradnię diabetologiczną, zajmującą się diagnostyką i leczeniem cukrzycy, finansowanym w ramach kontraktu z NFZ. Świadczenia w zakresie diabetologii i dermatologii oferuje także poradnia specjalistyczna Blue Medica przy ulicy Ogniskowej 16 w Łodzi. Świadczenia są komercyjne oraz finansowane w ramach kontraktu z NFZ.

Natomiast przychodnia zlokalizowana w Dłutowie przy ulicy Polnej 4 oferuje podstawową opiekę zdrowotną oraz badania EKG, USG, RTG, badania laboratoryjne.

Blue Medica posiada także szpital prywatny, oferujący szeroką gamę zabiegów z zakresu ortopedii i traumatologii, medycyny sportowej i rehabilitacji. Szpital korzysta z nowoczesnych bloków operacyjnych w dogodnych dla pacjenta lokalizacjach. Placówka obsługuje pacjentów z całej Polski oraz z zagranicy.

Jesienią 2016 otwarta zostanie nowa przychodnia Blue Medica w Warszawie.