Łódź: powstało nowe Centrum Medyczne Vimedica

0
1022


W Łodzi powstało nowe Centrum Medyczne Vimedica. Placówka oferuje konsultacje specjalistyczne, badania diagnostyczne i rehabilitację. Oferta Centrum obejmuje również badania medycyny pracy oraz zabiegi w zakresie medycyny estetycznej. Usługi placówki są wyłącznie komercyjne.

W placówce przyjmują lekarze specjaliści w zakresie: chirurgii onkologicznej, dermatologii, endokrynologii, ginekologii, hipertensjologii, kardiologii, laryngologii, neurologii, ortopedii. Usługi rehabilitacyjne obejmują zabiegi w zakresie elektroterapii, magnetoterapii, ultrasonoterapii, laseroterapii, światłolecznictwa, krioterapii. W ofercie są także zabiegi z użyciem fali uderzeniowej, zabiegi w zakresie kinezyterapii, masaże i kinezjotaping.

Od maja 2013 roku Vimedica oferuje szereg promocji i zniżek na swoje usługi. Wykupując pakiet zabiegów rehabilitacyjnych pacjenci mogą otrzymać dodatkowo dwa zabiegi gratis. Od lipca niższe są także ceny badań i konsultacji ginekologicznych i ultrasonograficznych a także konsultacji ortopedycznych, które kosztują 60 zł, i konsultacji dermatologicznych, których cena wynosi obecnie 80 zł.

Centrm znajduje się przy ulicy Milionowej 86. Placówkę prowadzi Vimedica sp. z o.o., której prezesem i właścicielem jest Jacek Witosławski.