Łódź: Primus-Medicus rozszerza zakres usług

0
767


Chojeńskie Centrum Ortopedyczno-Rehabilitacyjne Primus Medicus z Łodzi rozszerzyło zakres oferowanych usług o porady logopedy. W marcu 2017 otwarto tutaj jeszcze dwie nowe poradnie: psychiatryczną i dietetyczną.

Usługi poradni są komercyjne. Koszt konsultacji logopedy to 70 zł.

Poradnia logopedyczna oferuje diagnozę i terapię wad wymowy, tzw. dyslalii, opóźnionego rozwoju mowy, zaburzeń mowy i komunikacji (autyzm, zespół Aspergera, niepełnosprawność intelektualna, alalia, afazja, zespół Downa, porażenie mózgowe i inne), a także profilaktykę zaburzeń mowy.

Można tutaj skorzystać z konsultacji logopedycznych oraz jednorazowych porad, skierowanych do rodziców mających na celu sprawdzenie stanu mowy dziecka oraz z porad dotyczące stymulacji rozwoju mowy dziecka.

Chojeńskie Centrum Ortopedyczno – Rehabilitacyjne Primus Medicus oferuje konsultacje specjalistyczne, prowadzone przez lekarzy z dziedziny ortopedii, traumatologii i medycyny sportowej, a także chirurgii, interny i ginekologii.

Placówka oferuje szeroki zakres zabiegów rehabilitacyjnych oraz medycynę pracy, w tym między innymi badania kierowców, oraz usługi w zakresie odnowy biologicznej. Oferuje też konsultacje psychologiczne.

Centrum mieści się w Łodzi przy ulicy Kosynierów Gdyńskich 18. Jest prowadzone przez spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, która została zarejestrowana w 2011 roku. Jej prezesem jest Dariusz Strzebiecki. Zarząd tworzą także pozostali udziałowcy spółki: Krzysztof Mamrot, Sławomir Wierzbicki i Bogusław Rataj.