Łódź: Primus Medicus zwiększa zakres oferowanych usług

0
769


Chojeńskie Centrum Ortopedyczno – Rehabilitacyjne Primus Medicus z Łodzi 20 października 2014 otwiera nową poradnię ginekologiczno-położniczą. Od początku października 2014 w placówka oferuje także większy zakres badań USG.

W ramach usług świadczonych przez nową poradnię pacjentki będą mogły przeprowadzać badania ginekologiczne w połączeniu z usg ginekologicznym i usg piersi oraz badaniem cytologicznym. Kobiety w ciąży będą mogły przeprowadzać badania położnicze oraz usg ciąży. Dla wszystkich pacjentek przygotowane są również specjalne pakiety.

Większy zakres badań oferowanych przez pracownię USG jest związany z zatrudnieniem lekarza, specjalisty w zakresie chirurgii ogólnej i angiologii. W ramach współpracy ze specjalistą oferowane są konsultacje lekarskie w połączeniu z badaniami usg (między innymi usg doppler), a także zabiegi chirurgiczne.

Chojeńskie Centrum Ortopedyczno – Rehabilitacyjne Primus Medicus Medicus oferuje konsultacje specjalistyczne, prowadzone przez lekarzy z dziedziny ortopedii, traumatologii i medycyny sportowej, a także neurologii, chirurgii, kardiologii, onkologii i laryngologii. Placówka oferuje szeroki zakres zabiegów rehabilitacyjnych oraz medycynę pracy, w tym między innymi badania kierowców.

Centrum mieści się przy ulicy Kosynierów Gdyńskich 18. Jest prowadzone przez spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, która została zarejestrowana w 2011 roku. Jej prezesem jest Dariusz Strzebiecki. Zarząd tworzą także pozostali udziałowcy spółki: Krzysztof Mamrot, Sławomir Wierzbicki i Bogusław Rataj.