Łódź: projekt Zdrowa Mama w Szpitalu Bonifratrów

0
819

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Bożego w Łodzi, z myślą o przyszłych i obecnych mamach, wprowadził nowy program Zdrowa Mama. Program oferuje kompleksową opiekę nad kobietami przed ciążą, w jej trakcie oraz po narodzinach dziecka.

Karta Zdrowej Mamy, którą otrzymują zainteresowane udziałem w programie pacjentki, upoważnia do korzystania z porad ginekologicznych, laktacyjnych, dietetycznych, psychologicznych, instruktażu Modelu Creightona, zabiegów i porad fizjoterapeutycznych oraz wybranych badań diagnostycznych w specjalnych cenach, a także do udziału w bezpłatnych wydarzeniach: warsztatach i wykładach.

Karta jest bezpłatna, można ją odebrać w rejestracji przychodni specjalistycznej w Centrum Medycznym im. dr. Wacława Łęckiego,  należącym do Szpitala Bonifratrów.

Szpital Bonifratrów w Łodzi posiada 126 łóżek na 4 oddziałach: wewnętrznym, chirurgii ogólnej z profilem ortopedycznym, okulistycznym oraz medycyny paliatywnej.

Placówka jest jednym z 4 szpitali w Polsce prowadzonych przez zakon Bonifratrów. Pozostałe działają w Katowicach, Krakowie i w Piaskach – Marysinie. W Warszawie działa zespół poradni specjalistycznych, w tym poradnia ziołolecznictwa. Poza tym Bonifratrzy prowadzą na terenie całego kraju apteki, sklepy zielarsko-medyczne, domy pomocy społecznej, ośrodki wsparcia i domy wypoczynkowo-rekolekcyjne.