Łódź: wyróżnienie dla szpitala Pro-Familia

0
776

Szpital Pro-Familia z Łodzi został nagrodzony Srebrnym Znakiem Jakości i otrzymał statuetkę Nasze Dobre Łódzkie. Placówka została wyróżniona przez mieszkańców województwa w plebiscycie organizowanym przez „Dziennik Łódzki:, „Ekspress Ilustrowany” i „Nasze Miasto”.

Szpital zajął drugie miejsce w kategorii produkt/usługa i został wyróżniony za salę porodową i warunki stworzone rodzącym. Głosujący docenili holistyczne traktowanie pacjentek, ze szczególnym uwzględnieniem roli bliskich podczas porodu. Na placówkę oddano ponad 24 tysięcy głosów.

Szpital Pro-Familia w Łodzi działa od października 2015 roku. Mieści się przy ulicy Niciarnianej 49, w dzielnicy Widzew. Realizuje świadczenia w zakresie ginekologii i położnictwa, neonatologii i intensywnej opieki medycznej, a także chirurgii plastycznej.

W ciągu roku przyjęto tutaj ponad 1600 porodów. 

Pro-Familia Łódź to także poradnie specjalistyczne: ginekologiczna, neonatologiczna, pediatryczna, logopedyczna, preluksacyjna oraz naprotechnologii i laktacyjna.

Świadczenia oferowane przez placówkę są komercyjne.

Szpital Specjalistyczny Pro-Familia w Łodzi to drugi szpital tej grupy w Polsce. Pierwszy działa od pięciu lat w Rzeszowie i prowadzi oddziały: ginekologii i położnictwa, neonatologii, urologii, chirurgii i okulistyki, laryngologii dzieci, chirurgii dzieci, ortopedyczno-urazowy oraz pediatryczny, a także pracownie diagnostyczne (laboratorium i USG),  poradnię podstawowej opieki zdrowotnej i poradnie specjalistyczne.

Placówka w Rzeszowie oferuje zarówno usługi finansowane przez NFZ jak i komercyjne. Szpital Pro-Familia działa w nowym budynku przy ulicy Witolda 6B. Przy ulicy Podpromie działają poradnie specjalistyczne.