Lublin: Żagiel Med organizuje bezpłatne badania i konsultacje

0
842


Żagiel Med zaprasza na bezpłatne badania i konsultacje lekarskie, które odbędą się 21 lutego 2015 roku w lubelskiej Galerii Olimp. Na pacjentów będą czekali specjaliści z dziedziny ortopedii, laryngologii, stomatologii, dermatologii  i rehabilitacji.

Badania będą się odbywały na specjalnie przygotowanym stoisku,  które zaopatrzone będzie w specjalistyczny sprzęt medyczny. Będą dostępne przez cały dzień – od 10.00 do 18.00

Żagiel Med prowadzi w Lublinie trzy placówki: przy ulicy Tetmajera 21, gdzie działa szpital z przychodnią, oraz przy ulicach – Onyksowej 12 oraz Zana 32 A, gdzie działają jednostki ambulatoryjne. Placówki Żagiel Med oferują usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, konsultacje specjalistyczne, diagnostykę, medycynę pracy i usługi szpitalne.

Główną działalnością części szpitalnej Żagiel Med jest realizacja procedur zabiegowych z zakresu: ginekologii, urologii, chirurgii ogólnej i naczyniowej a także  laryngologii dla dorosłych i dzieci. Pracownia diagnostyki obrazowej  wyposażona jest w aparat do diagnostyki ultrasonograficznej (ogólnej i dopplerowskiej), urządzenie do radiografii cyfrowej oraz rezonans magnetyczny, dedykowany ortopedii i reumatologii. Oprócz usług poradni POZ pozostałe usługi placówek są komercyjne.

Spółka Żagiel Med należy do Lubelskiej Grupy Kapitałowej CRH Żagiel.