Lux Med: badania laboratoryjne bez rejestracji

0
670

Lux Med wprowadził kolejne udogodnienie dla swoich pacjentów. Jeśli posiadają oni wszystkie zlecone badania laboratoryjne w pakiecie, nie muszą rejestrować się w placówce w celu ich wykonania.

Po otrzymaniu skierowania na badania laboratoryjne pacjenci otrzymują SMS z informacją, czy wszystkie badania są uwzględnione w pakiecie medycznym. Jeżeli tak jest i badania można wykonać bezpłatnie, pacjenci nie muszą się rejestrować w recepcji centrum medycznego w dniu realizacji badań.

Miejsce badania można wybrać w wyszukiwarce badań laboratoryjnych na Portalu Pacjenta Lux Med. Również na portalu dostępne są wyniki wykonanych badań.

Portal Pacjenta Lux Med umożliwia rejestrację na wizytę i badania, odbiór wyników badań, zadanie pytania lekarzowi po wizycie, a także korzystanie z wideo czatów i porad online z lekarzami i pielęgniarkami.

Lux Med posiada ponad 200 własnych ogólnodostępnych i przyzakładowych centrów medycznych, w tym placówki ambulatoryjne, diagnostyczne i szpitale, a także ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny oraz ponad 2600 przychodni partnerskich.

Czytaj także: Lux Med – najsilniejsza medialnie marka sieci medycznych>>>