Lux Med: całodobowy dyżur ortopedyczno-chirurgiczny dla dzieci i dorosłych

0
860

Od 15 lutego 2016 roku wszyscy pacjenci Lux Med mogą korzystać z dyżuru, który pełniony jest w warszawskim szpitalu Carolina Medical Center. Dyżur przeznaczony jest dla dzieci i dorosłych, którzy doznali nagłego urazu ortopedycznego, takiego jak zwichnięcie lub złamanie.

Doświadczeni ortopedzi i chirurdzy dostępni są przez 24 godziny 7 dni w tygodniu w warszawskim szpitalu Grupy Lux Med – Carolina Medical Center przy ulicy Pory 78.

Pacjenci, którzy w ramach swojego abonamentu mają usługę ostrego dyżuru, w Carolina Medical Center mogą skorzystać z niego bezpłatnie. Pozostali pacjenci abonamentowi otrzymują rabat 10- lub 20-procentowy (w zależności od preferowanego miejsca dalszego leczenia).

W związku z uruchomieniem ostrego dyżuru ortopedyczno-chirurgicznego dla dzieci i dorosłych w Carolina Medical Center Lux Med wyłączył dyżur ortopedyczny dla dorosłych w Szpitalu Lux Med przy ulicy Puławskiej.

Carolina Medical Center to uznany szpital ortopedyczny, który ma pod swoją opieką między innymi wielu sportowców, w tym medalistów olimpijskich. W 2015 roku Carolina Medical Center przyznano tytuł FIFA Medical Clinic of Excellence, co oznacza, że ośrodek ten jest rekomendowany przez Międzynarodową Federację Piłki Nożnej do świadczenia opieki medycznej zawodowym piłkarzom.

Pod opieką Lux Med znajduje się ponad 1 600 000 pacjentów, którzy mogą korzystać z usług w przeszło 1700 nowocześnie wyposażonych placówkach (186 własnych oraz około 1600 współpracujących zlokalizowanych na terenie całego kraju). Do dyspozycji pacjentów pozostaje blisko 5000 lekarzy kilkudziesięciu specjalności.