Lux Med: czat z okazji Europejskiego Dnia Seniora

0
1251


Z okazji Europejskiego Dnia Seniora, który jest obchodzony 20 października, Lux Med zaprasza do uczestnictwa w czacie z przedstawicielem Ośrodka Opiekuńczo-Rehabilitacyjnego Tabita.

Tematami przewodnimi wirtualnej rozmowy będą bieżące problemy w opiece długoterminowej oraz zakres usług i ich jakość w opiece długoterminowej.

Na zadane pytania odpowiedzi udzieli członek zarządu Ośrodka Opiekuńczo-Rehabilitacyjnego Tabita dr n. med. Mirosław Wróbel. Czat odbędzie się 20 października 2015 w godz. 09.30-10.30.

Ośrodek Opiekuńczo-Rehabilitacyjny Tabita działający w ramach Grupy Lux Med to placówka oferująca rehabilitację leczniczą oraz całodobową opiekę nad pacjentami w każdym wieku wymagającymi stałego wsparcia specjalistów. W Lux Med Tabita istnieje możliwość skorzystania z rehabilitacji neurologicznej, ogólnoustrojowej oraz psychosomatycznej. Świadczenia realizowane są w ramach kontraktów z Narodowym Funduszem Zdrowia, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych oraz odpłatnie.

Celem Europejskiego Dnia Dzień Seniora jest zwrócenie uwagi na potrzeby seniorów i konieczność zapewnienia im godnego życia.