Lux Med Diagnostyka: inwestycja w nową stronę internetową

0
1009


Lux Med Diagnostyka uruchomiła nowa stronę internetową. Nowa strona to przyjaźnie zaprojektowana witryna, na której pacjenci znajdą wszystkie niezbędne informacje dotyczące działalności spółki. Podczas tworzenia portalu największy nacisk został położony na przejrzystość i intuicyjną nawigację.

Na stronie udostępniono między innymi dane kontaktowe do poszczególnych placówek, informacje na temat przygotowania się do badań oraz najważniejsze dokumenty przydatne w czasie wizyty w centrach diagnostycznych.

Co ważne, strona dostępna jest w wersji responsywnej, co oznacza, że dostosowuje się do wszystkich przeglądarek oraz ekranu danego monitora. Dzięki temu jest czytelna nawet na niewielkich ekranach tabletów i telefonów komórkowych.

Adres strony to: www.luxmed-diagnostyka.pl.

Lux Med Diagnostyka jest jednym z wiodących usługodawców diagnostyki obrazowej w Polsce. Głównym obszarem działalności spółki jest świadczenie usług diagnostycznych z zakresu wysokospecjalistycznych badań rezonansu magnetycznego, tomografii komputerowej, USG, RTG, mobilnej i stacjonarnej mammografii oraz teleradiologii. Lux Med Diagnostyka posiada 29 placówek diagnostycznych zlokalizowanych w 18 miastach kraju.