Lux Med: fanpage na FB nagrodzony

0
1134


Branżowy  portal socialbakers.com sklasyfikował facebookowy fanpage Lux Medu na siódmym miejscu w kategorii marek generujących największe zaangażowanie użytkowników (Top brands by daily engagement rate).

Oznacza to, że posty Lux Medu są jednymi z najczęściej komentowanych, udostępnianych i „lubianych” przez użytkowników Facebooka. „Zdrowie w stylu Lux Med” ma już ponad 20 000 fanów. Posty poruszają szerokie spektrum tematów związanych z działalnością Grupy, zdrowiem, bieżącymi wydarzeniami oraz zdrowym stylem życia.

W ramach Grupy Lux Med prowadzonych jest 71 własnych centrów medycznych i 24 przyzakładowe, które oferują pełen zakres opieki ambulatoryjnej, diagnostyki ambulatoryjnej i obrazowej. Od sierpnia 2010 r. w ramach Grupy działa szpital w Warszawie. Z Grupą współpracuje ok. 1500 poradni medycznych w całej Polsce. Pod jej opieką znajduje się ponad milion pacjentów.

Do Grupy Lux Med należy także również Lux Med Diagnostyka, w tym AVI Diagnostyka Obrazowa, FADO Centrum Usług Medycznych, Med-Sport oraz ośrodek Tabita – placówka całodobowej opieki dla osób starszych, samotnych oraz pacjentów w każdym wieku wymagających stałej specjalistycznej opieki.