Lux Med: nowe Plany Opieki Medycznej dla klientów indywidualnych

0
1196


Do oferty Lux Med zostało wprowadzonych 11 nowych Planów Opieki Medycznej – innowacyjnych produktów dostosowanych do różnych oczekiwań klientów indywidualnych. Nowe Plany łączą niezbędne konsultacje lekarskie oraz badania laboratoryjne i diagnostyczne z profilaktyką zdrowotną.

Usługi wykonywane są w centrach medycznych Lux Med i Medycyny Rodzinnej. Wśród propozycji dla dzieci, dorosłych oraz seniorów są zarówno produkty oparte o system współpłacenia, jak i abonamenty w pełni przedpłacone z dodatkowym dostępem do sieci placówek współpracujących.

Szeroki wybór Planów umożliwi każdemu odnalezienie propozycji dostosowanej do potrzeb:
– Morelka, Brzoskwinia oraz Mango zostały stworzone specjalnie z myślą o dzieciach.
– Klon, dedykowany osobom od 18. roku życia bez górnej granicy wiekowej, umożliwia korzystanie z wizyty u wybranego specjalisty oraz wykonanie podstawowych badań diagnostycznych.
– Akacja, Brzoza i Dąb to zróżnicowane oferty opieki medycznej dla osób dorosłych, pomiędzy 18. a 65. rokiem życia.
– Sosna, Jodła oraz Cyprys zaspokajają szczególne wymagania osób starszych po 65. roku życia.
Dla pacjentów, którzy wcześniej korzystali z abonamentów pracowniczych w Grupie
Lux Med, wprowadzony został Plan Opieki Medycznej Olcha, który umożliwia zapewnienie całej rodzinie ciągłości opieki u dotychczasowych specjalistów. Jednocześnie, wszystkie usługi nieobjęte Planami dostępne są z atrakcyjnymi rabatami. Zakup wybranego Planu jest możliwy telefonicznie lub poprzez stronę internetową dzięki bezpiecznemu systemowi opłat. Korzystanie z usług można rozpocząć już następnego dnia roboczego po dokonaniu płatności.

Lux Med to największa sieć na polskim rynku usług medycznych. Prowadzi 72 własne centra medyczne i 24 przyzakładowe. Oferuje pełen zakres opieki ambulatoryjnej, diagnostyki laboratoryjnej i obrazowej. Od sierpnia 2010 roku w ramach Grupy działa szpital w Warszawie. Z Grupą współpracuje około 1500 poradni medycznych w całej Polsce. Pod opieką Grupy znajduje się ponad milion pacjentów.

Oferta Grupy Lux Med skierowana jest zarówno do klientów korporacyjnych, jak i indywidualnych. Klienci indywidualni mogą skorzystać z opieki zdrowotnej na podstawie abonamentów medycznych, a także tzw. świadczeń FFS (fee for service, opłaty za poszczególne usługi) oraz w ramach kontraktu z NFZ. Grupa Lux Med prowadzi również działalność ubezpieczeniową – Lux Med Ubezpieczenia jest oddziałem szwedzkiego towarzystwa ubezpieczeniowego LMG Försäkrings AB.