Lux Med.: nowy pakiet dla najmłodszych pacjentów

0
924

Grupa Lux Med wprowadziła do swojej oferty nowy pakiet Grafit Junior. Przeznaczony jest dla pacjentów w wielu od 4. do 18. roku życia. Cena rocznego abonamentu wynosi 500 zł.

W ramach pakietu pacjenci mają nielimitowany dostęp do konsultacji specjalistów w cenie 20 zł za wizytę oraz rozszerzonych badań laboratoryjnych i diagnostycznych. Pakiet obejmuje również szereg zniżek w wysokości 10 lub 20 procent na usługi nie objęte abonamentem (w tym konsultacje u pozostałych specjalistów).

Abonament gwarantuje dostęp do placówek Grupy Lux Med na terenie całego kraju oraz inne udogodnienia takie jak całodobowa rezerwacja terminów wizyt i badań, telefoniczna informacja medyczna, przypomnienie o zaplanowanych konsultacjach za pośrednictwem SMS i wielu innych.

Cała Grupa Lux Med obejmuje opieką 1,4 miliona pacjentów. Prowadzi 100 własnych placówek, w tym 30 przyzakładowych, współpracuje z 1300 podwykonawcami. Od 2010 roku prowadzi Szpital Chirurgii Jednego Dnia. W planach Grupy jest budowa w Warszawie szpitala na około 60 łóżek. Od marca 2012 Lux Med oferuje także ubezpieczenia zdrowotne.