Lux Med: otwarcie centrum medycznego w Gorzowie Wlkp.

0
937


Największa polska sieć medyczna uruchomiła centrum medyczne w Gorzowie Wielkopolskim. Jest to pierwszy w województwie lubuskim ośrodek Grupy Lux Med. Grupa prowadzi obecnie ponad 100 placówek ambulatoryjnych w całym kraju.

Nowe centrum Lux Med zlokalizowane jest w Gorzowie Wlkp. przy ulicy Górczyńskiej 17. Pacjenci mogą korzystać tutaj z opieki lekarzy internistów, pediatrów, laryngologów, okulistów, neurologów, chirurgów, ortopedów, nefrologów, ginekologów, specjalistów medycyny rodzinnej i medycyny pracy.

W najbliższych tygodniach do centrum medycznego dołączą także lekarze specjalizujący się w dermatologii, urologii i kardiologii. W placówce można wykonać badania laboratoryjne, ginekologiczne, EKG, USG, a także spirometrię i audiometrię. Poradnia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 20. Do dyspozycji pacjentów jest także bezpłatny parking.

– Cieszymy się, że Gorzów Wielkopolski dołącza do miast, w których jesteśmy obecni. Od 20 lat działamy na  rynku opieki medycznej. Sukcesywnie otwieramy kolejne placówki w największych miastach Polski. Chcemy się rozwijać także w miastach średniej wielkości, a otwarcie centrum medycznego w Gorzowie Wielkopolskim jest kolejnym krokiem w tym kierunku – mówi Anna Rulkiewicz, Prezes Grupy Lux Med.

Grupa Lux Med ma pod swoją opieką ponad milion osób w całym kraju. Pacjentami gorzowskiej placówki mogą być klienci indywidualni, a także osoby zatrudnione  w firmach, które zapewniają swoim pracownikom opiekę medyczną w centrach medycznych Grupy Lux Med. Klienci indywidualni mogą korzystać z usług płatnych każdorazowo przed wizytą lub też z tzw. Planów Opieki Medycznej. Ceny Planów Opieki Medycznej dla klientów indywidualnych zaczynają się już od 330 zł rocznie.

Pacjenci Grupy Lux Med mają dostęp do wielu udogodnień, takich jak ogólnopolska infolinia, internetowa rezerwacja wizyt (dostępna także za pośrednictwem smartfonów), przypomnienie o terminie wizyty poprzez sms, czy też internetowy sklep. Grupa kładzie bardzo duży nacisk na standard obsługi pacjentów, dzięki czemu została nagrodzona między innymi godłem Jakość Obsługi 2012.