Lux Med: otwarcie nowego Centrum Medycznego Profemed w Poznaniu

0
1414

Nowe centrum medyczne Profemed, oferujące konsultacje specjalistyczne, świadczenia w zakresie stomatologii, medycyny estetycznej, a także rehabilitacji zostało otwarte w Poznaniu. Placówka przy ulicy Ułańskiej 7 jest częścią Grupy Lux Med, która ma pod swoją opieką 1,7 mln pacjentów w całym kraju.

Centrum medyczne Profmed w Poznaniu zostało stworzone z myślą o wszystkich, którzy chcą sprawnie i bez kolejki skorzystać z usług najlepszych lekarzy specjalistów. Korzystając z porad lekarzy różnych specjalności, pacjent może liczyć na szybki i kompleksowy proces diagnostyczno-leczniczy. W nowo otwartej placówce działa ponad 20 gabinetów medycznych, w których konsultują specjaliści z takich dziedzin jak alergologia, laryngologia, chirurgia, ortopedia, kardiologia, neurologia, reumatologia, hematologia, diabetologia, radiologia, psychologia i psychiatria, seksuologia, urologia, ginekologia i dermatologia.

Centrum medyczne Profemed oferuje również kompleksowe leczenie stomatologiczne, zarówno stomatologię zachowawczą, leczenie pod mikroskopem jak i ortodoncję.

– To nasza pierwsza placówka pod marką Profemed w Poznaniu. Jej oferta jest bardzo bogata, jesteśmy pewni, że każdy kto się do nas zgłosi otrzyma profesjonalne wsparcie, a nasz wysoce wykwalifikowany zespół spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających pacjentów – mówi Anna Łuś, dyrektor Regionu Zachodniego Grupy Lux Med.

W poznańskim Profemed można szybko skorzystać z pomocy lekarzy rzadziej spotykanych specjalizacji medycznych, jak również wykonać mniej popularne zabiegi. W ofercie centrum medycznego znajduje się chociażby rehabilitacja niemowląt NDT Bobath, której celem jest przygotowanie dziecka z zaburzeniami ruchowymi do samodzielnego funkcjonowania, osteopatia, czy też endoskopia laryngologiczna.

W placówce rozwijany będzie również program Medycyna dla Sportu i Aktywnych, którego menedżerem jest Robert Korzeniowski. Dla osób dbających o wygląd zewnętrzny przygotowana została natomiast bogata oferta zabiegów medycyny estetycznej.

– W zakresie medycyny estetycznej proponujemy bardzo szeroki wachlarz usług. Od zabiegów z wykorzystaniem toksyny botulinowej, urządzenia Scarlet RF czy wypełniacza Restylane, po peelingi chemiczne oraz mezoterapię z koktajlem witaminowym i minerałami, kwasem hialuronowym i osoczem bogatopłytkowym. Wszystkie zabiegi wykonywane są przez doświadczony zespół lekarzy posiadających kwalifikacje z zakresu medycyny estetycznej – mówi kierownik medyczna dr Hanna Stankowiak-Kulpa

Placówka czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 20 i w soboty od 9 do 14.