Lux Med otworzy nowe placówki medyczne

0
2304

Lux Med zapowiada otwarcie w styczniu 2019 roku dwóch nowych placówek, które będą zlokalizowane w Bydgoszczy i w Krakowie.

Nowe centrum medyczne w Bydgoszczy będzie się mieścić przy ulicy Fordońskiej 2. Będzie to już druga placówka Lux Med w tej miejscowości. Będzie oferowała konsultacje lekarzy specjalistów, badania diagnostyczne, badania laboratoryjne oraz usługi stomatologiczne.

Natomiast centrum medyczne otwierane w Krakowie będzie się mieściło przy ulicy Opolskiej 110. Będzie zapewniało konsultacje lekarzy specjalistów, będzie tutaj także można wykonać badania diagnostyczne, badania laboratoryjne i testy alergiczne.

W dotychczasowej placówce Lux Med, działającej przy ulicy Opolskiej 114, będzie można w dalszym ciągu korzystać z opieki lekarzy rodzinnych i internistów dostępnej 24 godziny przez 7 dni w tygodniu. W tej placówce będzie funkcjonowało również centrum infekcyjne.

Na przełomie listopada i grudnia 2018 dwie placówki Lux Med – w Gorzowie Wielkopolskim i Piasecznie zmieniły siedziby na bardziej nowoczesne i wygodniejsze dla pacjentów i personelu.

Czytaj na ten temat:Lux Med: centra medyczne w nowych lokalizacjach>>>