Lux Med: rejestracja wizyt za pośrednictwem e-kiosków

0
2519

Grupa Lux Med udostępniła pacjentom e-kioski – urządzenia, które umożliwiają m.in. samodzielną rejestrację wizyty, bez konieczności zgłaszania się do recepcji centrum medycznego. Działają one w wybranych placówkach w Warszawie w ramach pilotażu.

Za pomocą e-kiosków można zarejestrować wizytę, zarezerwować lub odwołać termin wizyty a także zapoznać się listą zarezerwowanych i odbytych wizyt oraz wystawionych skierowań.

E-kioski znajdują się obecnie w placówkach: Centrum Medycznego LIM przy ulicy Wołoskiej 7 (przychodnia D2), Centrum Medycznego LIM przy ulicy Domaniewskiej 41B (przychodnia D3), Centrum Medycznego LIM przy Alejach Jerozolimskich 65/79 (budynek Hotelu Marriott, przychodnie M2, M3, M4) oraz Lux Medu przy ulicy Postępu 21C (I. piętro). Planowana jest także sukcesywna rozbudowa sieci e-kiosków w pozostałych centrach medycznych Grupy Lux Med.

Aby zarejestrować wizytę wystarczy wprowadzić swój numer PESEL w e-kiosku. Rezerwacja, odwołanie wizyty oraz możliwość zapoznania się z listą wizyt i wystawionych skierowań dostępne są po wprowadzeniu w e-kiosku loginu i hasła do Portalu Pacjenta.

Login i hasło do Portalu Pacjenta  można otrzymać przez założenie konta w zakładce e-rezerwacja lub e-oferta na naszych stronach internetowych oraz poprzez wizytę w recepcji jednego z centrów medycznych Grupy Lux Med.