Lux Med udoskonala Portal Pacjenta

0
230

Grupa Lux Med wprowadziła kolejne udogodnienie dla swoich pacjentów. Obecnie wyniki badań diagnostyki obrazowej są już dostępne online w Portalu Pacjenta Lux Med. Pacjenci mają więc możliwość zapoznania się w jednym miejscu także z opisami badań rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej.

Z danych dotyczących grudnia 2019 wynikało, że pacjenci Lux Med już milion razy skorzystali z konsultacji online na Portalu Pacjenta. Portal ten otrzymał wyróżnienie Innowacyjna Firma, przyznawany przez Gazetę Finansową.

Portal Pacjenta Grupy Lux Med umożliwia umawianie wizyt z wybranym specjalistą, odbiór wyników badań laboratoryjnych, także ze pośrednictwem aplikacji mobilnych.

Osoby korzystające z Portalu Pacjenta mają dostęp do swojej internetowej historii odbytych konsultacji i badań, opisów badań laboratoryjnych opatrzonych komentarzem lekarskim, dzięki którym otrzymują informacje o swoim stanie zdrowia i zalecenia dotyczące dalszej diagnostyki lub leczenia. Teraz dotyczy to także badań w zakresie diagnostyki obrazowej.

Czytaj także: Lux Med: diagnostyka stomatologiczna dostępna w smartfonie>>>

Osoby posiadające konto na Portalu Pacjenta mogą także w dowolnym dla siebie miejscu i czasie umówić badania w zakresie medycyny pracy.

Konsultacji na portalu udzielają lekarze interniści, pediatrzy, lekarze rodzinni, endokrynolodzy, dermatolodzy, alergolodzy, pielęgniarki, położne i fizjoterapeuci.

Grupa Lux Med zapewnia pełną opiekę: ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, szpitalną i długoterminową dla ponad 2 000 000 pacjentów. Do ich dyspozycji jest ponad 230 ogólnodostępnych i przyzakładowych centrów medycznych, w tym placówki ambulatoryjne, diagnostyczne i szpitale, a także ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny oraz ponad 2600 poradni partnerskich. Firma zatrudnia 15 000 osób, około 6800 lekarzy i 4000 wspierającego personelu medycznego.