Lux Med: wirtualne spotkanie z lekarzem specjalistą

0
991


Lux Med organizuje chat internetowy z lekarzem specjalistą dr. n. med. Małgorzatą Jędrzejczak. Małgorzata Jędrzejczyk udziela konsultacji z zakresu ginekologii, także dziecięcej i endokrynologicznej, oraz endokrynologii.

Podczas wirtualnego spotkania Małgorzata Jędrzejczyk odpowie na pytania z zakresu ginekologii i endokrynologii dotyczące między innymi zaburzeń hormonalnych, sposobów leczenia kobiecych problemów, zaleceń dla kobiet w ciąży, laserowej biorewitalizacji pochwy i zewnętrznych narządów rodnych czy profilaktyki zdrowotnej.

Małgorzata Jędrzejczyk w ramach konsultacji zajmuje się prowadzeniem ciąży, diagnozowaniem i leczeniem zaburzeń hormonalnych ze szczególnym uwzględnieniem menopauzy, zaburzeń hormonalnych u kobiet w ciąży i zaburzeń miesiączkowania okresu rozwojowego. Wykonuje również drobne zabiegi ginekologiczne. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, Klinice Chirurgii Ginekologicznej i Poradni Ginekologii Wieku Rozwojowego.

Wirtualny chat z dr Małgorzatą Jędrzejczyk odbędzie się 7 listopada o godzinie 15.00 za pomocą strony internetowej chat.luxmed.pl

Grupa Lux Med to największa firma medyczna w Polsce. Oferta Grupy kierowana jest zarówno do klientów korporacyjnych, jak i indywidualnych. Klienci korporacyjni korzystają z Pracowniczych Programów Zdrowotnych rozwijanych wokół medycyny pracy. Klienci indywidualni mogą skorzystać  z opieki zdrowotnej na podstawie Planów Opieki Medycznej, a także tzw. świadczeń FFS (fee for service, opłaty za poszczególne usługi) oraz w ramach kontraktu z NFZ.

Opieka ambulatoryjna świadczona jest w 138 centrach medycznych własnych i przyzakładowych. Pacjenci na terenie całego kraju mają do dyspozycji 50 placówek Lux Med i 24 centra medyczne Medycyny Rodzinnej, która specjalizuje się w obsłudze pacjentów w ramach kontraktu z NFZ. Pod marką Profemed działa specjalistyczna przychodnia lekarska przeznaczona specjalnie dla klientów „fee for service”. Z Grupą współpracuje ok. 1500 poradni partnerskich w całej Polsce. Pod jej opieką znajduje się ponad 1 200 000 pacjentów.

Grupa ma cztery szpitale: dwa świadczące usługi jednego dnia (Endoterapia w Łodzi i MegaMed w Bełchatowie) oraz dwa szpitale w Warszawie, z których jeden świadczy szeroki zakres usług specjalistycznych (Lux Med), a drugi specjalizuje się w endoskopii i chirurgii (Endoterapia).

Grupa Lux Med prowadzi również działalność ubezpieczeniową – Lux Med Ubezpieczenia jest oddziałem szwedzkiego towarzystwa ubezpieczeniowego LMG Försäkrings AB. W ramach Grupy działają także spółki: Lux MEd Diagnostyka, Tabita, Endoterapia i MegaMed. Endoterapia świadczy wysokospecjalistyczne usługi endoskopowe, a MegaMed opiekę ambulatoryjna i chirurgię jednego dnia. Tabita to ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny dla osób starszych, samotnych oraz pacjentów w każdym wieku wymagających stałej opieki specjalistycznej i rehabilitacji. Grupa Lux Med jest częścią międzynarodowej grupy medycznej Bupa.