Lux Med zaprasza na czat ze specjalistą medycyny sportowej

0
429


Lux Med organizuje kolejną rozmowę on-line, tym razem ze specjalistą medycyny sportowej – dr. n. med. Ernestem Kucharem. Czat rozpocznie się w poniedziałek, 18 lipca 2016, o godzinie 10.00.

Do rozmowy ze specjalistą zapraszani są wszyscy zainteresowani sportem – osoby na każdym etapie aktywności fizycznej oraz rodzice małych sportowców.

Podczas wirtualnego spotkania można między innymi dowiedzieć się, kto powinien korzystać z konsultacji z lekarzem medycyny sportowej, poprosić o wskazówki, które można wykorzystać podczas własnych treningów, zapytać o prewencję urazów czy porozmawiać o orzecznictwie sportowym dla małych mistrzów.

Aby uczestniczyć w czacie, wystarczy kliknąć w link:
http://chat.luxmed.pl

To już kolejny czat ze specjalistą, organizowany przez Lux Med. Podczas poprzedniego, w kwietniu 2016, można było porozmawiać ze specjalistą medycyny podróży i chorób zakaźnych.

Na Portalu Pacjenta, prowadzonym przez Lux Med, można także korzystać z czatów z pielęgniarkami (diabetologiczną, alergologiczną) oraz z położną. Można także korzystać z funkcji „Zapytaj lekarza”, która umożliwia zadawanie pytań po odbytej wizycie.

Lux Med rozwija medycynę sportową. Sieć jest między innymi Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Olimpijskiego. W ofercie firmy są między innymi specjalne plany opieki z zakresu medycyny sportowej dla dorosłych i dzieci.

Od marca 2015 roku Lux Med realizuje program Medycyna dla Sportu i Aktywnych, który dostępny jest między innymi w tworzonych specjalistycznych placówkach Profemed.

Od lat Lux Med troszczy się także o bezpieczeństwo osób aktywnych podczas największych imprez sportowych w Polsce.