Lux Med zaprasza na konferencję dotyczącą e-zdrowia

0
1136

Ambasada Brytyjska, Brytyjsko-Polska Izba Handlowa, Grupa Lux Med i kancelaria Wierzbowski Eversheds Sutherland zapraszają na konferencję poświęconą praktycznym aspektom wdrażania rozwiązań e-zdrowotnych.

Celem konferencji będzie pokazanie praktycznego potencjału cyfryzacji w systemie służby zdrowia w oparciu o doświadczenia brytyjskie. Analiza współczesnych trendów w tym obszarze w Wielkiej Brytanii wskaże rozwiązania, które mogłyby potencjalnie zadziałać również w Polsce.

Uczestnicy spotkania przyjrzą się wybranym aplikacjom cyfrowym, praktycznym aspektom polskich regulacji prawnych dotyczących biznesu online i e-zdrowia oraz przykładom innowacji opracowanym przez brytyjskie firmy. Następnie odbędzie się dyskusja panelowa zatytułowana „Cyfrowe doświadczenia pacjentów”, w której perspektywy pacjentów będą rozpatrywane pod kątem rozwiązań e-zdrowia i kierunków ich rozwoju.

Spotkanie jest bezpłatne dla firm zrzeszonych w BPCC (British Polish Chamber of Commerce) oraz zaproszonych gości.

Odbędzie się w środę 18 kwietnia 2018 roku, w godzinach od 9:30 do 15:30 w Ambasadzie Brytyjskiej w Warszawie przy ulicy Kawalerii 12

Agenda i rejestracja na stronie: http://bpcc.org.pl