Mavit: bezpłatne badania kwalifikacyjne do zabiegu korekcji laserowej

0
212


Centrum Medyczne Mavit z Warszawy wprowadziło do swojej oferty bezpłatne wstępne badania kwalifikacyjne do zabiegu laserowej korekcji wad wzroku. Promocja trwa do 30 września 2014. Bezpłatne konsultacje obejmują: badanie autorefrakotmetrem, badanie ostrości wzroku oraz badanie Pentacamem.

Osoby, które pozytywnie przejdą wstępną kwalifikację, otrzymają dodatkowe rabaty w wysokości 100 zł na dalsze pełne badania kwalifikacyjne oraz 10 procent zniżki na zabieg każdego oka. Promocja dotyczy zabiegów wykonanych do końca 2014 roku.

Szpital Centrum Medycznego Mavit mieszczący się przy ulicy Podleśnej 61, na warszawskich Bielanach, to nowoczesna klinika okulistyczna, w której przeprowadzane jest leczenie schorzeń narządu wzroku. Pod koniec roku 2013 została otwarta nowa część szpitala, która pozwoliła na zmniejszenie kolejki oczekujących na operacje oraz diagnostykę i leczenie większej liczby pacjentów.

Mavit prowadzi w Warszawie również ośrodek okulistyczny przy ulicy Migdałowej na Ursynowie oraz Szpital Specjalistyczny w Katowicach przy ulicy Szopienickiej, który oferuje usługi diagnostyczne oraz operacyjne z zakresu laryngologii, chirurgii szczękowo-twarzowej i okulistyki.

Mavit oferuje zarówno usługi komercyjne jak i finansowane z Narodowego Funduszu Zdrowia. Kontrakt Centrum na rok 2014 zawarty z mazowieckim oddziałem NFZ ma wartość ponad 10 mln zł. Środki te finansują leczenie szpitalne w zakresie okulistyki, na które przeznczone jest ponad 9 mln zł, oraz ambulatoryjną opiekę specjalistyczną.

Kontrakt zawarty ze śląskim oddziałem NFZ na rok 2013 wynosi prawie 14 mln zł. Kontrakt dotyczy leczenia szpitalnego w zakresie okulistyki, otolaryngologii oraz chirurgii szczękowo-twarzowej. Poza tym kontrakt finansuje ambulatoryjną opiekę specjalistyczną.