Mavit: bezpłatne badania rogówki w Warszawie

0
277

Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego Mavit w Warszawie organizuje bezpłatne badanie rogówki aparatem Pentacam. Badania będą dostępne 10 listopada 2017 roku, tego dnia obchodzony jest Światowy Dzień Stożka Rogówki.

Mavit zaprasza na badania pacjentów w wieku od 7 do 40 lat.

Badanie trwa kilka minut, jest bezbolesne i bezdotykowe. Wynik badania zostanie oceniony przez specjalistę chorób oczu, w przypadku wykrycia nieprawidłowości – placówka skontaktuje się z pacjentem w celu wykonania dalszych badań diagnostycznych.

Badanie jest wskazane u osób, które odczuwają swędzenie oczu i zaobserwowały u siebie pogorszenie wzroku.

Badania będą wykonywane w Szpitalu Specjalistycznym Centrum Medycznego Mavit przy ulicy Podleśnej 61 w Warszawie. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

W Szpitalu Mavit przeprowadzane są operacje zaćmy, operacje jaskry, zaćmy z jaskrą, witrektomii, zabiegi laserowej korekcji wzroku i inne zabiegi okulistyczne. W Warszawie Mavit prowadzi również ośrodek okulistyczny przy ulicy Migdałowej na Ursynowie.

Mavit prowadzi również w Katowicach Szpital Specjalistyczny, oferujący zabiegi w zakresie laryngologii, chirurgii szczękowo-twarzowej oraz okulistyki.