Mavit: Dzień Otwarty w ośrodku na warszawskim Ursynowie

0
928


Centrum Medyczne Mavit organizuje z okazji Światowego Dnia Wzroku Dzień Otwarty w ośrodku na warszawskim Ursynowie. W sobotę 15 października 2016 zaprasza dzieci do 10 lat na bezpłatne badania.

Badania będzie można wykonać w godzinach od 9.00 do 15.00.

W programie Dnia Otwartego znajda się bezpłatne, podstawowe testy wzroku, pokazowe wizyty u ortoptysty a także zwiedzanie ośrodka.

Dzień Otwarty odbędzie się w ośrodku Centrum Medycznego Mavit przy ulicy Migdałowej 4 na warszawskim Ursynowie. Zainteresowani udziałem proszeni są o wcześniejszą rejestrację (tel. 22 569 59 00).

Centrum Medyczne  Mavit prowadzi również w Warszawie przy ulicy Podleśnej Szpital Specjalistyczny, w którym przeprowadzane są operacje zaćmy, operacje jaskry, zaćmy z jaskrą, witrektomii, zabiegi laserowej korekcji wzroku i inne zabiegi okulistyczne.

Mavit oferuje zarówno usługi komercyjne jak i finansowane z Narodowego Funduszu Zdrowia. Kontrakt Centrum na rok 2016 zawarty z mazowieckim oddziałem NFZ ma wartość ponad 11 mln zł. Środki te finansują leczenie szpitalne oraz ambulatoryjną opiekę specjalistyczną.

Mavit prowadzi również w Katowicach Szpital Specjalistyczny, oferujący zabiegi w zakresie laryngologii, chirurgii szczękowo-twarzowej oraz okulistyki.