Mavit: zmiana siedziby placówki w Warszawie

0
931


Centrum Medyczne Mavit poinformowało o zmianie lokalizacji placówki działającej na warszawskim Ursynowie. Nowa siedziba to budynek Natpoll, przy ulicy Migdałowej 4. Zmiana siedziby to efekt rozbudowy i rozwoju Ośrodka Diagnostycznego Centrum Medycznego Mavit.

Oprócz ośrodka na Ursynowie Centrum Medyczne  Mavit prowadzi w Warszawie przy ulicy Podleśnej Szpital Specjalistyczny, w którym przeprowadzane są operacje zaćmy, operacje jaskry, zaćmy z jaskrą, witrektomii, zabiegi laserowej korekcji wzroku i inne zabiegi okulistyczne.

Mavit oferuje zarówno usługi komercyjne jak i finansowane z Narodowego Funduszu Zdrowia. Kontrakt Centrum na rok 2015 zawarty z mazowieckim oddziałem NFZ ma wartość ponad 10 mln zł. Środki te finansują leczenie szpitalne w zakresie okulistyki, na które przeznczone jest ponad 9 mln zł, oraz ambulatoryjną opiekę specjalistyczną.

Mavit prowadzi również w Katowicach Szpital Specjalistyczny, oferujący zabiegi w zakresie laryngologii, chirurgii szczękowo-twarzowej oraz okulistyki.