Med Polonia:: badanie snu w promocyjnej cenie

0
269

Szpital Med Polonia z Poznania oferuje badania poligraficzne bezdechu sennego w promocyjnej cenie 380 zł. Cena poza promocją to 580 zł.

Diagnostyka zaburzeń oddychania podczas snu odbywa się na oddziale i obejmuje badanie poligraficzne oraz konsultację laryngologiczną. Oferowana jest także odpowiednia terapia.

Placówka posiada system diagnostyki zaburzeń oddychania w czasie snu AliceNightOnefirmy Philips Respironicsjest. Badanie może się także odbywać w domu pacjenta z wykorzystaniem najnowszego automatycznego aparatu DreamStation autoCPAP firmy Philips Respironics.

Szpital i przychodnia MedPolonia działa od ponad 8 lat. Zapewnia kompleksową diagnostykę  oraz leczenie w ponad trzydziestu specjalistycznych poradniach, dziesięciu pracowniach diagnostycznych oraz nowoczesnym laboratorium medycznym.

Posiada 28 miejsc szpitalnych w 19 pokojach. Rocznie w placówce   przeprowadzanych jest około 2200 operacji z zakresu chirurgii ogólnej, plastycznej,  neurochirurgii, okulistyki, ortopedii, laryngologii, ginekologii i urologii, a także 1300 endoskopii przewodu pokarmowego, które mogą odbywać się także podczas hospitalizacji. 

Placówka oferuje także usługi coacha zdrowia, który wspiera pacjentów w trakcie procesu odchudzania, w walce z nałogami lub z innymi problemami o podłożu psychosomatycznym.

Pacjenci MedPolonii mogą korzystać z usług medycznych w trybie komercyjnym, a także w wybranych specjalizacjach w ramach kontraktu z NFZ.

Med Polonia prowadzi szpital i przychodnię przy ulicy Obornickiej 262 w Poznaniu a także działającą od maja 2015 roku przychodnię przy ulicy Starołęckiej 42.