Med Polonia: bezpłatne badania prenatalne

0
806


Poznański Szpital Med Polonia oferował bezpłatne badania prenatalne dla kobiet w ciąży. Oferowane były badania USG, zarówno wykonywane między 11 a 14 tygodniem ciąży, jak i badanie wykonywane w połowie ciąży.

Med-Polonia to prywatny szpital i przychodnia. Placówka specjalizuje się w ortopedii i kompleksowej rehabilitacji. Grupa Med-Polonia obejmuje oprócz Szpitala Med-Polonia także Ortop Poliklinikę, specjalistyczny ośrodek ukierunkowany na diagnostykę i leczenie schorzeń i zniekształceń narządu ruchu ze szczególnym uwzględnieniem rzadkich schorzeń i powikłań wcześniejszego leczenia.

Med-Polonia oferuje zarówno usługi komercyjne jak i finansowane z Narodowego Funduszu Zdrowia. Wartość kontraktu z NFZ na rok 2013 ma wartość 3 903 420,90 zł.  Środki te finansują  głównie leczenie szpitalne w zakresie ginekologii, chirurgii ogólnej, ortopedii i traumatologii narządu ruchu, urologii oraz okulistyki, na które jest przeznaczone ponad 3,8 mln zł. Placówka posiada również podpisane umowy z towarzystwami ubezpieczeniowymi i placówkami medycznymi takimi, jak: Allianz, Inter Ubezpieczenia, Medica Polska, Lux Med, Medicover, Polmed czy Signal Iduna.