Med Polonia: usługi POZ w nowej przychodni w Poznaniu

0
996


Med Polonia poinformowała o otwarciu od stycznia 2016 roku poradni podstawowej opieki zdrowotnej w przychodni przy ulicy Starołęckiej 42. Placówka została otwarta pod koniec maja 2015 roku. Oferuje usługi w zakresie diagnostyki, leczenia oraz profilaktyki.

Najnowsza przychodnia Med Polonia zajmuje pomieszczenia o powierzchni 300 mkw. Oferuje konsultacje lekarskie w kilkunastu specjalnościach. W ofercie przychodni znajdują się także badania USG, laboratoryjne oraz usługi pielęgniarskie.

Med Polonia prowadzi także szpital i przychodnię przy ulicy Obornickiej 262 w Poznaniu. Oferuje leczenie szpitalne w zakresie ortopedii, chirurgii, laryngologii, ginekologii, okulistyki, oraz diagnostykę, konsultacje ambulatoryjne i profilaktykę. Placówka wykonuje świadczenia w ramach leczenia prywatnego oraz współpracy z firmami ubezpieczeniowymi oferującymi opiekę zdrowotną, a także w ramach kontraktu z NFZ. Z Funduszu finansowane są zabiegi z ortopedii, chirurgii ogólnej, ginekologii, urologii i okulistyki.