Med Polonia: współpraca z Centrum Zdrowia ASGO

0
756


Med Polonia z Poznania rozpoczęła współpracę z Centrum Zdrowia ASGO, które oferuje usługi w zakresie rehabilitacji, między innymi zabiegi hydroterapii a także konsultacje fizjoterapeuty dziecięcego. ASGO oferuje także usługi w zakresie medycyny osteopatycznej.

Przy ASGO działa Akademia Osteopatii, dzięki której osteopaci mogą podnosić swoje kwalifikacje i korzystać z najnowszej wiedzy z tego zakresu. W ASGO działa także Centrum Prawidłowego Rozwoju Dziecka. Można tutaj korzystać również z zabiegów w zakresie odnowy biologicznej.

Natomiast pacjenci ASGO mają do dyspozycji bogatą ofertę badań i zabiegów wykonywanych przez MedPolonię, takich jak między innymi badanie RTG, badanie rezonansu magnetycznego, USG czy badania endoskopowe. Mogą również umówić się na konsultację lekarską np. do gastroenterologa, neurochirurga, alergologa, dermatologa czy pulmonologa.
Centrum Zdrowia ASGO prowadzi placówki w Poznaniu przy ulicy Marcelińskiej 92-94 oraz w Środzie Wielkopolskiej przy ulicy Wrzesińskiej 12. Oferuje zarówno usługi komercyjne jak i finansowane przez NFZ.

Med Polonia to prywatny szpital i przychodnia, działający przy ulicy Obornickie 262 w Poznaniu. Oferuje leczenie szpitalne w zakresie ortopedii, chirurgii, laryngologii, ginekologii, okulistyki, oraz diagnostykę, konsultacje ambulatoryjne i profilaktykę. Placówka wykonuje świadczenia w ramach leczenia prywatnego oraz współpracy z firmami ubezpieczeniowymi oferującymi opiekę zdrowotną także w ramach kontraktu z NFZ. Z Funduszu finansowane są zabiegi z ortopedii, chirurgii ogólnej, ginekologii, urologii i okulistyki.