Medhouse: usługi stomatologiczne w ramach NFZ

0
787


Od stycznia 2014 roku Centrum Medyczne Medhouse z Wodzisławia Śląskiego oferuje usługi stomatologiczne w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Poza tym w ramach NFZ w placówce finansowana jest podstawowa opieka zdrowotna.

Pozostałe usługi placówki są komercyjne. Ceny konsultacji lekarzy specjalistów w Centrum Medhouse wynoszą od 60 do 100 zł.

W placówce można skorzystać między innymi z usług chirurga, ginekologa, dermatologa, laryngologa, onkologa, radiologa, psychiatry czy pediatry. Dostępne są także konsultacje i zabiegi w zakresie medycyny estetycznej i kosmetyki profesjonalnej oraz z pełen zakres usług stomatologicznych (stomatologia estetyczna, implantologia, ortodoncja, chirurgia stomatologiczna). W placówce można wykonać także badania diagnostyczne. Centrum dysponuje ultrasonografem w technologii 4D: GE Voluson 730 Expert.

Centrum Medyczne Medhouse działa od 2010 roku. Mieści się przy ulicy Radlińskiej 68 w Wodzisławiu Śląskim. Jest prowadzone przez spółkę Graczyk i Wspólnicy sp. z o.o.