Medi-Raj: kolejna akcja profilaktyczna

0
938


Centrum Medyczne Medi-Raj z Gorzowa Wlkp. było współorganizatorem kolejnej akcji profilaktycznej, która odbyła się 25 sierpnia w Centrum Handlowym Park. W ramach akcji można było skorzystać z bezpłatnych konsultacji i badań.

Organizatorzy przygotowali między innymi: bezpłatne porady fizjoterapeutyczne, porady w leczeniu bólu kręgosłupa, masaże, badania składu ciała, pomiary ciśnienia, poziomu glukozy itp. Dla wszystkich uczestników przygotowane zostały także bony rabatowe na usługi medyczne w Medi-Raj.

Współorganizatorem akcji była Akademia Wychowania Fizycznego – Zamiejscowy Wydział Kultury Fizycznej w Gorzowie Wlkp. oraz Centrum Handlowe Park 111. Była to już kolejna tego typu akcja, organizowana pod hasłem „Zdrowe wakacje w Parku”.

Centrum Medyczne Medi-Raj oferuje podstawową opiekę zdrowotną, ambulatoryjne usługi specjalistyczne, rehabilitację medyczną oraz diagnostykę  (USG, RTG). W zakresie diagnostyki laboratoryjnej Centrum współpracuje z ogólnopolską siecią ALAB. W planach jest uruchomienie kliniki chirurgii jednego dnia.

Większość usług placówki stanowią usługi komercyjne. Medi-Raj posiada na rok 2012 kontrakt z NFZ w wysokości 58 020,30 zł. Środki te finansują ambulatoryjne konsultacje w zakresie preluksacji.

Właścicielem Centrum jest spółka z o o.o., której prezesem jest Dariusz Jacek Bachalski. Placówka powstała pod koniec 2011 roku.