Medi-Raj: nowe usługi w centrum medycznym

0
1038

Gorzowskie Centrum Medyczne Medi-Raj od lipca 2012 roku wzbogaciło swoją ofertę usług medycznych o gastroenterologię. W poradni gastroenterologicznej wykonywane są badania oraz zabiegi w zakresie gastroskopii i kolonoskopii.

Badania te są wykonywane przy pomocy aparatu endoskopowego firmy Huger.  Sprzęt ten odznacza się małymi rozmiarami, dużą giętkością i umożliwia wykonywanie nawet najbardziej skomplikowanych zabiegów.

Centrum Medyczne Medi-Raj oferuje podstawową opiekę zdrowotną, ambulatoryjne usługi specjalistyczne, rehabilitację medyczną oraz diagnostykę  (USG, RTG). W zakresie diagnostyki laboratoryjnej Centrum współpracuje z ogólnopolską siecią ALAB. W planach jest uruchomienie kliniki chirurgii jednego dnia.

Większość usług placówki stanowią usługi komercyjne. Medi-Raj posiada na rok 2012 kontrakt z NFZ w wysokości 58 020,30 zł. Środki te finansują ambulatoryjne konsultacje w zakresie preluksacji.

Właścicielem Centrum jest spółka z o o.o., której prezesem jest Dariusz Jacek Bachalski. Placówka powstała pod koniec 2011 roku.