Medi-Raj: promocja i rabaty na usługi

0
1056

Centrum Medyczne Medi-Raj z Gorzowa Wlkp. po raz kolejny brało udział w akcji zdrowotnej. Placówka oferowała bezpłatne badania oraz konsultacje medyczne w Centrum Handlowym Park 111. Organizatorem akcji była także Akademia Wychowania Fizycznego, Zamiejscowy Wydział Kultury Fizycznej w Gorzowie Wlkp.

W ramach akcji Medi-Raj oferował między innymi bezpłatne porady fizjoterapeutyczne, porady w leczeniu bólu kręgosłupa, masaże, badania składu ciała, pomiary ciśnienia i glukozy. Dla wszystkich uczestników badań przygotowane zostały bony rabatowe na usługi medyczne w Medi-Raj.

Centrum Medyczne Medi-Raj oferuje podstawową opiekę zdrowotną, ambulatoryjne usługi specjalistyczne, rehabilitację medyczną oraz diagnostykę  (USG, RTG). W zakresie diagnostyki laboratoryjnej Centrum współpracuje z ogólnopolską siecią ALAB. W planach jest uruchomienie kliniki chirurgii jednego dnia.

Właścicielem Centrum jest spółka z o o.o., której prezesem jest Dariusz Jacek Bachalski. Placówka powstała pod koniec 2011 roku.