Medi-Raj: usługi w ramach kontraktu z NFZ

0
1064

Centrum Medyczne Medi-Raj z Gorzowa Wielkopolskiego rozszerzyło zakres oferowanych usług o konsultacje udzielane w poradni preluksacyjnej. Usługi świadczone przez poradnię są finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Nowa poradnia działa w placówce od 1 czerwca 2012. Wykonywane tutaj badania mają na celu wykrycie wad wrodzonych i rozwojowych stawów biodrowych u dzieci. Specjalista wykonuje badanie ortopedyczne oraz USG bioderek, które pozwala ocenić czy ich budowa jest prawidłowa.

Centrum Medyczne Medi-Raj oferuje podstawową opiekę zdrowotną, ambulatoryjne usługi specjalistyczne oraz rehabilitację medyczną. W placówce dostępne są badania w zakresie diagnostyki obrazowej (USG, RTG). W zakresie diagnostyki laboratoryjnej Centrum współpracuje z ogólnopolską siecią ALAB. Działa tutaj sklep ortopedyczno-rehabilitacyjny Medi-Shop. W planach jest uruchomienie kliniki chirurgii jednego dnia. Oprócz usług w ramach poradni podstawowej opieki zdrowotnej oraz poradni preluksacyjnej pozostałe świadczenia oferowane w placówce są komercyjne.

Właścicielem Centrum jest spółka z o o.o., której prezesem jest Dariusz Jacek Bachalski. Placówka powstała pod koniec 2011 roku.