Medica Assistance: dodatkowe usługi transportowe dla pacjentów

0
853

Od połowy kwietnia 2016 roku pacjenci objęci programem opieki medycznej Medica Assistance będą mogli skorzystać z dodatkowej usługi obejmującej  organizację dojazdu do placówek znajdujących się w sieci medycznej Medica Assistance.

Partnerem Medica Assistance jest iTaxi.pl posiadająca aktualnie  ponad 10 000 taksówek iTaxi.pl dostępnych w ponad 100 miejscowościach na terenie całego kraju‎.  Dzięki unikalnym rozwiązaniom logistycznym iTaxi.pl konsultanci Centrum Operacyjnego ‎Medica Assistance mogą zamawiać serwis taxi online w czasie rzeczywistym lub ‎z odpowiednim wyprzedzeniem w zależności od harmonogramu leczenia ustalonego wcześniej z pacjentem. Za pośrednictwem konsultanta pacjent ma możliwość między innymi wybrania marki pojazdu, którym będzie podróżować.

Współpraca z iTaxi.pl doskonale uzupełnia system koordynacji leczenia pacjentów Medica Assistance i sprawia, że je‎st on jeszcze bardziej kompleksowy.

Medica Assistance Sp. z o.o. jest organizacją świadczącą usługi medyczne dla klientów indywidualnych i korporacyjnych w ramach partnerstwa z placówkami medycznymi, indywidualnymi praktykami lekarskimi oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Przez 365 dni w roku, 24 godziny na dobę organizuje opiekę medyczną w oparciu o nowoczesne rozwiązania obejmujące między innymi całodobową infolinię umożliwiającą szybki dostęp do informacji medycznej, konsultanta medycznego koordynującego i nadzorującego cały proces leczenia pacjenta, największą sieć medyczną zapewniającą szeroki dostęp do porad lekarskich, badań diagnostycznych lub leczenia szpitalnego, całodobowe pogotowie medyczne gwarantujące sprawną realizację pomocy doraźnej oraz organizację profilaktycznej opieki medycznej dla pracowników na terenie całego kraju.

Medica zatrudnia ponad 150 pracowników odpowiedzialnych za obsługę klientów indywidualnych i korporacyjnych. Obejmuje opieką kilkaset tysięcy pacjentów na terenie całego kraju.

Do czerwca 2015 roku Medica Assistance działała pod nazwą Medica Polska.